Люстра в чорному корпусі з плафоном на 2 джерела світла

- В наявності
- Код: YG8006-6+6 BK
4 985 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія світильників з унікальним плафоном на два джерела світла: скляний графітовий плафон з цоколем G9 та плафон у вигляді споту з цоколем GU10 Серія складається з: - основної люстри на 6 плафонів, що розміщені по колу корпусу - з двох розмірів на 3 та 5 плафонів на видовженому корпусі - бра - торшер - настільна лампа
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 3 |
| Довжина | 68 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 12 |
| Максимальна висота | 50 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 28 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір упаковки | 47х30х28 см |
| Серія | YG 8006 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 68 |
- Ціна: 4 985 ₴


