Бра з унікальним плафоном на два джерела світла в чорному кольорі

- В наявності
- Код: YG8006-2W BK
1 315 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія світильників з унікальним плафоном на два джерела світла: скляний графітовий плафон з цоколем G9 та плафон у вигляді споту з цоколем GU10 Серія складається з: - основної люстри на 6 плафонів, що розміщені по колу корпусу - з двох розмірів на 3 та 5 плафонів на видовженому корпусі - бра - торшер - настільна лампа
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Відступ від стіни | 16 см |
| Довжина | 20 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість в коробці (шт) | 10 |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 3 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір упаковки | 28х18х19 |
| Серія | YG 8006 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
- Ціна: 1 315 ₴


