Сучасна підвісна люстра з серії світильників з флористичних мотивів

- Немає в наявності
- Код: MD6007-600 GD
12 455 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна підвісна люстра, з серії світильників з імітацією флористичних мотивів, в корпусі золотого кольору з підвісними камінчиками краплинами Модель доступна в трьох діаметрах: 60/80/100 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 5.5 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 11 |
| Максимальна висота | 150 см |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 95х95х21 см |
| Серія | MD 6007 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 12 455 ₴









