Підвісний світильник Wave shaded з фактурними скляними пластинами на корпусі

- В наявності
- Код: MD2001-1
4 575 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний підвісний світильник з розкішними, фактурними скляними пластинами, що ніжно огортають корпус
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 3 |
| Довжина | 43 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 120 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 46 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір плафона | 43х17 см |
| Розмір упаковки | 61х20х22 см |
| Серія | MD 2001 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 17 |
- Ціна: 4 575 ₴





