Класичне настінне бра з тканинним абажуром

- В наявності
- Код: W1827/1
2 205 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Є тимчасові тренди, а є щось вічне та незмінне Класичне настінне бра в кольорі корпусу латунь з тканинним абажуром
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Відступ від стіни | 18 см |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 18х15 см |
| Розмір упаковки | 55х31х20 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 14 |
- Ціна: 2 205 ₴








