Підвісний світильник Transparent Bubbles на 7 плафонів з металевою ниткою

-10%
- В наявності
- Код: 371/7
4 985 ₴
4 486,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей підвісний світильник гарантовано вразить сучасним виглядом та стилем. Світильник на 1, 3, 7, 9 або 13 прозорих плафонів з металевою хромованою ниткою всередині. Висота регулюється завдяки металевим тросам. В комплекті є лампи 3 Вт.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий з хромованою ниткою |
| Кількість ламп | 7 |
| Максимальна висота | 100 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 20 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Серія | 371 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 4 486,50 ₴




