Бра-годинник в білому кольорі

- Немає в наявності
- Код: WA232 WT
4 575 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальна модель бра-годинника з мінімалістичним дизайном в білому кольорі корпусу Корпус світильника підсвічується по колу приємним теплим світлом Годинник працює від батарейки
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 0.8 |
| Відступ від стіни | 5 см |
| Довжина | 36 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 15 |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір упаковки | 49х33х12 см |
| Світлова температура | 2700K |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 4 575 ₴




