Видовжений підвісний світильник в чорному корпусі з чорними пластинами

- Немає в наявності
- Код: D3903/5L BK GR
7 125 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішний світильник в чорному кольорі корпусу метал з видовженими чорними пластинами Світильник доступний у видовженій формі на 5 ламп Та у формі кільця на 6 або 9 ламп
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 5 |
| Довжина | 120 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 5 |
| Максимальна висота | 145 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 23 см |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Розмір плафона | 17x15 см |
| Розмір упаковки | 126х25,5х24 см |
| Серія | D 3903 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 8 |
- Ціна: 7 125 ₴




