Підвісна люстра в чорному кольорі з янтарними пластинами

-10%
- В наявності
- Код: D3903/6 BK AMBER
8 705 ₴
7 834,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішний світильник в чорному кольорі корпусу метал з видовженими янтарними пластинами Світильник доступний у формі кільця на 6 ламп
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 6.3 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір упаковки | 67х67х24 см |
| Серія | D 3903 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 7 834,50 ₴




