Сучасна підвісна люстра з мініатюрними плафонами

-20%
- В наявності
- Код: MD8810
8 265 ₴
6 612 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 4.5 |
| Висота | 12 |
| Довжина | 55 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 30 |
| Максимальна висота | 150 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 5 см |
| Розмір упаковки | 108х108х12 см |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 55 |
- Ціна: 6 612 ₴










