Дизайнерський світильник з унікальним дворівневим каркасом

-25%
- В наявності
- Код: AP052/9 WT
10 795 ₴
8 096,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 7 |
| Довжина | 95 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 9 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 76 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 95х95х25 см |
| Серія | AP 052/9 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 95 |
- Ціна: 8 096,25 ₴








