Підвісний світильник з металевим заокругленим каркасом

- В наявності
- Код: 12716/1
1 445 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 24 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
| Максимальна висота | 85 см |
| Мінімальна висота | 22 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Серія | 12716 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 24 |
- Ціна: 1 445 ₴








