Підвісний світильник в корпусі латунь у формі кола

- В наявності
- Код: AA356-200 M
2 135 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник в корпусі латунь у формі кола з білим матовим плафоном
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2 |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 37 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір упаковки | 38х38х35 см |
| Серія | AA 355 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 2 135 ₴





