Стельова люстра в корпусі хром на 6 плафонів

-10%
- В наявності
- Код: AOC6/6 CH+CL
3 375 ₴
3 037,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рекомендуємо на площу до 20 м кВ (без додаткових джерел світла)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 55 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серія | AOC 6 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Трикутник |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 3 037,50 ₴




