Підвісні світильники з графітовим напиленням

- В наявності
- Код: AA320-200 GR
1 625 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія підвісних світильників з графітовим напиленням в трьох діаметрах плафону
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 8 |
| Довжина | 20 |
| Діаметр плафону | 20 см |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість в коробці (шт) | 5 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 103х70х38 см |
| Серія | AA 320 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 1 625 ₴


