Видовжена люстра з ніжними декоративними квітами

- Немає в наявності
- Код: D9001-900L
14 945 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Погодьтесь, що ця люстра неземна краса! Видовжений каркас золотого кольору із ніжними декоративними квітками на 3 колірних режими освітлення Модель доступна у двох розмірах: 90 см, 115 см
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 7.5 |
| Довжина | 90 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальна висота | 200 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Потужність, Вт | 36 |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір упаковки | 132х57х28 см |
| Серія | D 9001 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 35 |
- Ціна: 14 945 ₴









