Світильник Leaf у формі видовженого листка

-15%
- В наявності
- Код: WB5048-1300
5 485 ₴
4 662,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Leaf у видовженій формі композиції, що складається з мініатюрних фактурних листочків Світильник може бути як настінним, так і стельовим варіантом Корпус алюміній золото або сатин
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 11 |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Довжина | 130 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість в коробці (шт) | 5 |
| Кількість ламп | 10 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 1392х47 см |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 4 662,25 ₴








