Підсвічник з камінням з натурального пір’я

- Немає в наявності
- Код: AS140/550 WT
6 215 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна люстра з натурального пір’я, що огортає підсвічник з камінням Модель на 6 ламп в корпусі метал білого кольору
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 3 |
| Висота | 22 |
| Довжина | 55 |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 115 см |
| Матеріал корпусу | Пір'я |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір упаковки | 51х51х41 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 55 |
- Ціна: 6 215 ₴








