Унікальна підвісна люстра з кришталевим камінням

- Немає в наявності
- Код: D3008-L900
19 825 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унікальна підвісна люстра, яка заворожує та ніколи не залишиться без уваги Кришталеві камінці створюють дивовижний та неповторний відблиск Є можливість регулювання довжини за допомогою металевих тросів та кабелю Світильник доступний в двох діаметрах у формі кільця, та у видовженій формі
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 90 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 135 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Серія | D 3008 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Форма | Прямокутник |
| Цоколь | E14 |
- Ціна: 19 825 ₴



