Стельова люстра у формі кільця білого кольору з прозорими плафонами Bubble

-15%
- В наявності
- Код: H069/5 WT
3 715 ₴
3 157,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мініатюрна стельова люстра у формі кільця в корпусі метал білого кольору з прозорими плафонами Bubble. Плафони різних розмірів хаотично розміщені по діаметру корпусу, це створює враження мильних, повітряних бульбашок. В комплекті лампочки 3 Вт (4000К - нейтральне денне світло).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2 |
| Довжина | 50 |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 5 |
| Максимальна висота | 43 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 33 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 7 см |
| Розмір упаковки | 49х34х25 см |
| Серія | H 069/5 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 50 |
- Ціна: 3 157,75 ₴




