Бра в білому кольорі з регулюючими лінійними ріжками

- Немає в наявності
- Код: WSE11 WT
2 375 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Унікальна модель бра з регулюючими лінійними ріжками, в яких вмонтований світлодіодний елемент Завдяки поворотному механізму, ріжки можна обертати на 180°, це означає, що світильник забезпечує повний діапазон освітлення на 360°
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 14 |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість в коробці (шт) | 20 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Потужність, Вт | 12 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 45х25х16 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WSE 11 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 10 |
- Ціна: 2 375 ₴








