Настінний світильник з матовими плафонами

- Немає в наявності
- Код: NO2-3 GD
4 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний настінний світильник у двох кольорах корпусу: чорний та латунь з трьома білими матовими плафонами
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 22 см |
| Довжина | 55 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серія | B 69 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 4 295 ₴








