Яскрава підвісна видовжена люстра

-15%
- В наявності
- Код: D6607 GD
6 745 ₴
5 733,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна та яскрава підвісна люстра із вбудованими світлодіодами у золотистому корпусі на 4 плафони-кульки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Висота | 37 |
| Довжина | 120 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 115 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 37 см |
| Потужність, Вт | 54 |
| Розмір монтажної планки | 23 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Розмір упаковки | 101х34х13 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 8 |
- Ціна: 5 733,25 ₴








