Серія ніжних підвісних світильників-метеликів

- В наявності
- Код: CA02/1 GD
2 315 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія ніжних підвісних світильників-метеликів з прозорими крильцями з акрилу та золотистого корпусy з металу В крильця вбудовані світлодіоди колірним режимом 4000К (денний колір світла) У підвісних світильників кабель декорований золотистими металевими бульбашками, які можна регулювати по всій довжині кабелю
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 20 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Потужність, Вт | 4 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | CA 02 GD |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 24 |
- Ціна: 2 315 ₴





