Бра в чорному корпусі з прозорим плафоном

- Немає в наявності
- Код: H08BK
1 045 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мініатюрна модель бра в корпусі метал чорного кольору на один унікальний плафон, що виготовлений за спеціальною технологією та створює ефект «сонячних зайчиків» на поверхні
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Довжина | 18 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Серія | H 08 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 16 |
- Ціна: 1 045 ₴



