Підвісний світильник із вбудованими світлодіодами

- В наявності
- Код: AA230 BK
2 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія сучасних мінімалістичних підвісних світильників з вбудованими світлодіодами
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 42 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 185 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 54 см |
| Потужність, Вт | 5 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | AA 229/AA 230/AA 231 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 2 195 ₴




