Світлодіодна люстра з 8 метеликами в срібному корпусі

-10%
- В наявності
- Код: CA02/8 CH
17 635 ₴
15 871,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна люстра з метеликами у металевому корпусі кольору хром представлена у двох розмірах: на 6 метеликів, діаметр 60 см, потужність 35 Вт на 8 метеликів, діаметр 85 см, потужність 50 Вт
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 25 |
| Довжина | 85 |
| Колір корпусу | Хром |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Потужність, Вт | 50 |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | CA 02 CR |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Ширина | 85 |
- Ціна: 15 871,50 ₴






