Стельова люстра в золотому корпусі на 5 плафонів

- Немає в наявності
- Код: M246/5А
1 295 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус люстри - метал золотого кольору. Ця модель люстри представлена у двох розмірах - на 3 та 5 плафонів.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 25 |
| Довжина | 50 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Матовий |
| Кількість ламп | 5 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 15х5 см |
| Серія | М 246 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Ціна: 1 295 ₴





