Стельовий світильник на 1 плафон

- Немає в наявності
- Код: 5300/1 CH
395 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельовий світильник в хромі на 1 плафон
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 4.8 |
| Висота | 28 |
| Довжина | 20 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Напівпрозорий з візерунком |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 12х10 см |
| Розмір упаковки | 48х34х24 см |
| Серія | 5300 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 395 ₴




