Підвісний світильник з біло-чорним корпусом

- Немає в наявності
- Код: DE3C WT
3 645 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна серія підвісних світильників представлена у трьох кольорах корпусу: білий, чорний та золотий. Така варіація кольорів дозволяє прекрасно їх комбінувати між собою або ж розміщувати одинично. Особливість цієї моделі полягає в тому, що під час монтажу можна встановити бажаний кут нахилу корпуса світильника. Світильник має вбудовані світлодіоди із нейтральною температурою світла. Потужність - 1 Вт. Ця модель підвіса буде служити чудовим акцентним рішенням в інтер'єрі.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна висота | 188 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 33 см |
| Потужність, Вт | 1 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | DE 3C |
| Тип кріплення | в двох точках |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 3 645 ₴




