Неймовірна кришталева люстра з бронзовим обводком h25

-15%
- В наявності
- Код: 2802/1 25 BR
3 815 ₴
3 242,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірна кришталева люстра з бронзовим обводком. Висота корпуса 25 см. Кришталеві підвіси 17 см. Дана модель люстри представлена у діаметрі 40 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Бронзовий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 24 см |
| Потужність, Вт | 22 w |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Світлова температура | 2900K |
| Серія | 2802 BR |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 40 |
- Ціна: 3 242,75 ₴





