Неймовірна кришталева люстра з золотим обводком h35

-15%
- В наявності
- Код: 2802/1 35 GD
7 785 ₴
6 617,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірна кришталева люстра з золотим обводком. Висота корпуса 35 см. Кришталеві підвіси 17 см. Дана модель люстри представлена у трьох розмірах, діаметром: 40, 50, 60 см.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 35 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 24 см |
| Потужність, Вт | 22 w |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Світлова температура | 2900K |
| Серія | 2802 GD |
| Тип | C |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 6 617,25 ₴






