Бра з класичним тканинним абажуром та екошкірою

- В наявності
- Код: S1449/1 WT
1 545 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель бра з класичним тканинним абажуром та еко-шкірою на корпусі у білому кольорі.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 22 см |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Екошкіра |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 16х13 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Серія | S 1449 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 1 545 ₴







