Бра з білим плафоном в золотому корпусі

- В наявності
- Код: 86517/1 GD
1 325 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель бра з білим плафоном в двох кольорах корпуса: хром або золото. Бра має вбудовані світлодіоди: тепле світло (золото), нейтральне світло (хром).
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 30 см |
| Довжина | 23 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 11 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 13х9 см |
| Розмір стельової основи | 21х12 см |
| Серія | 86517 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 1 325 ₴






