Бра в золотому корпусі із кришталевою квіткою

- В наявності
- Код: 86529/1 GD
1 505 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра із кришталевою квіткою-плафоном представлене в двох кольорах металевого корпусу: золото та хром. У кришталевій квітці розміщується цоколь Е14, а по контуру стінової основи - вбудовані світлодіоди, тепле світло (золотий корпус), нейтральне світло (хром).
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 30 см |
| Довжина | 23 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, Вт | 11 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 21х12 см |
| Світлова температура | 3000 К |
| Серія | 86529 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 1 505 ₴







