Подвійне біле із позолотою бра із кришталевими підвісами

- Немає в наявності
- Код: 5412/2
1 895 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіновий світильник-бра у металевому корпусі білого кольору із позолотою із підвісами кришталевого каміння на дві лампи.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Довжина | 45 |
| Колір корпусу | Білий з позолотою |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір стельової основи | 29х13 см |
| Серія | 5412 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 35 |
- Ціна: 1 895 ₴






