Бра з білим абажуром в хромовому корпусі

- В наявності
- Код: S8639
1 785 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель бра з білим абажуром в металевому корпусі кольору хром з декором кришталевого каміння на корпусі.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 30 см |
| Довжина | 27 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 14 |
- Ціна: 1 785 ₴







