Люстра в чорному корпусі із 2-ма янтарними плафонами

- В наявності
- Код: 7075/2 AB+BK+AB
885 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра в чорному корпусі із 2-ма янтарними плафонами та сатиновою фурнітурою. Довжина люстри - 55 см, ширина - 15 см, висота - 23 см. Неймовірна серія люстра із янтарними плафонами у чорному корпусі з сатиновою фурнітурою представлена у 2-х комплектаціях: на 2 та 3 плафони.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 23 |
| Довжина | 55 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
| Колір фурнітури | Сатин |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Серія | 7075 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для коридору |
| Форма | Прямокутник |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 885 ₴






