Настінний світильник з скляними паличками COLISEUM BLACK

- Немає в наявності
- Код: WJ882/2 S BK
2 095 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний світильник в чорному корпусі з скляними паличками COLISEUM BLACK
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Довжина | 33 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 16х10х2 см |
| Розмір упаковки | 60х31х17 см |
| Серія | J 881 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 22 |
- Ціна: 2 095 ₴





