Світильник у чорному круглому корпусі з 5-ма графітовими плафонами

- Немає в наявності
- Код: 12333/5R BK+GR
4 325 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія стильних підвісних світильників у стилі Лофт — влучне поєднання сучасної геометрії, брутального металу й теплого скла. Кожна модель цієї колекції має характерну особливість: декоративний каркас у вигляді переплетених металевих ліній (16×16 см), який як ніби охоплює скляний плафон (15×10 см). Завдяки такому поєднанню світильники не лише створюють ефектний акцент, а й дарують приємне м’яке освітлення. У серії представлені варіанти: у чорному або білому кольорі корпусу; з графітовими або янтарними плафонами з одним, двома, трьома або п'ятьма підвісами; з круглою або прямокутною стельовою основою (для моделей з кількома джерелами світла); Завдяки універсальному цоколю E27 ви можете самостійно обрати тип і потужність лампи відповідно до атмосфери приміщення. Ці світильники стануть стильним вибором для сучасної кухні, вітальні, кафе, коридору чи спальні. Вони вдало поєднують у собі функціональність, естетику та відчуття затишку.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 50 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Колір фурнітури | Сатин |
| Кількість ламп | 5 |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 50 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір стельової основи | 40х3 см |
| Серія | 12333 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Ціна: 4 325 ₴




