Бра у чорному корпусі із світлодіодним овальним кільцем та спотом 43х16 см

- В наявності
- Код: WJ035/2 BK
1 715 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильне бра у чорному металевому корпусі з світлодіодним овальним кільцем та регулюючим спотом стане ідеальним вибором для сучасного інтер'єру. Оригінальне поєднання мінімалістичного дизайну та функціональності робить його універсальним для будь-якої кімнати, надаючи простору стильний вигляд і комфортне освітлення. Довжина бра — 43 см, ширина — 17 см, відступ від стіни — 16 см (при прямому куті спота). Спот розміром 10x2,5 см оснащений регулюючим механізмом, що дозволяє змінювати кут освітлення, щоб створити бажану атмосферу. Вбудовані світлодіоди з нейтральною температурою світла знаходяться в внутрішній частині кільця, під силіконовим розсіювачем, а також на основі під матовим акрилом. Потужність 16 Вт забезпечує достатнє освітлення для спальні, дитячої чи вітальні. Це бра додає інтер'єру елегантності і сучасного вигляду, водночас виконуючи практичні функції, надаючи вам можливість керувати світлом для різних потреб.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 16 см |
| Довжина | 43 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 16 w |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір стельової основи | 8,5х2 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WB 21/2 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 17 |
- Ціна: 1 715 ₴







