Бра у чорному видовженому корпусі із плафоном та підставкою 60х17 см

- В наявності
- Код: WB30/600 BK
2 115 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функціональне бра у чорному видовженому металевому корпусі з білим плафоном (Ø 15 см) та тонким чорним обвідком, що додає елегантності й сучасного вигляду. Знизу розташована чашоподібна підставка, яку можна використовувати для розміщення невеликого вазону чи декоративних елементів, додаючи функціональності й стилю. Довжина бра — 60 см, ширина — 17 см, відступ від стіни — 21 см. Плафон виконаний із білого матового скла, а цоколь G9 дозволяє використовувати різні види ламп. Ця модель чудово підходить для спальні, дитячої кімнати чи вітальні, додаючи атмосферу затишку та стилю в інтер'єр. Її функціональність і естетика поєднуються для створення гармонійного простору, де кожен елемент відіграє важливу роль у загальному оформленні кімнати.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 21 см |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 59,5 см |
| Розмір плафона | 17 см |
| Розмір стельової основи | 60х4х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 17 |
- Ціна: 2 115 ₴








