Люстра Лофт у мідному корпусі форми плетена сфера Ø 50 см

- В наявності
- Код: 12575/4
2 145 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра для інтер’єрів в сучасному стилі Loft з металевим корпусом мідного кольору — це стильний елемент, який додасть інтер’єру елегантності та сучасного вигляду. Форма корпусу виконана у вигляді плетеної сфери розміром 50х50 см, що надає люстрі легкості та динамічності. Це рішення гармонійно поєднується з її 4 плафонами з янтарного скла розміром 15х10 см, що підкреслюють теплоту і м’якість освітлення. Люстра оснащена цоколем E27, що дає можливість вибирати лампи на ваш смак і під конкретні вимоги освітлення. Висота люстри регулюється від 60 до 115 см, що дозволяє адаптувати її до різних висот стелі. Ця люстра стане чудовим доповненням для вітальні, їдальні або спальні, створюючи атмосферу тепла і затишку в поєднанні з сучасним дизайном. Її стильна форма і м’яке світло привертають увагу, не перевантажуючи інтер’єр.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 50 |
| Довжина | 50 |
| Колір корпусу | Мідь |
| Колір плафона | Янтарний |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 115 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Серія | 12575 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Куля |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Ціна: 2 145 ₴




