Люстра в золотому корпусі на 5 квадратних плафонів

- В наявності
- Код: 6671/5 B GD
1 685 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра в золотому корпусі на 5 квадратних плафонів. Діаметр люстри - 50 см, висота - 30 см. Представляємо серію плафонних люстр у 3-х комплектаціях (2, 3 та 5 плафонів) у 2-х кольорах корпусу (хром та золотий) та у 2-х варіантах плафонів (круглий (діаметр 15 см) - тип А та квадратний (12х10 см) - тип B).
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 30 |
| Довжина | 50 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Прозорий з візерунком |
| Кількість ламп | 5 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 12х10 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Серія | 6671 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Ціна: 1 685 ₴




