Підвісна 3-х ярусна люстра в латунному корпусі Ø 80 см

-25%
- В наявності
- Код: MJ294-800 AB+WT
17 715 ₴
13 286,20 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна підвісна люстра з металевим корпусом у стилі модерн чудово поєднує функціональність і стиль. Люстра має три яруси підвісних ниток, які розміщені навколо металевої основи, що створює ефект легкості та вишуканості. Дизайн люстри нагадує вуаль або витончену тканину, що додає приміщенню витонченості і аристократичного вигляду. Модель представлена у двох кольорах металевого корпусу: хром та латунь, що дозволяє вибрати варіант для різних інтер'єрів. Люстра доступна у трьох діаметрах: 50 см (на 3 лампи), 60 см (на 4 лампи) та 80 см (на 6 ламп), що дає можливість адаптувати її під різні простори. Цоколь Е27 дає можливість використовувати лампи на ваш вибір, а висота регулюється до 70 см, що дозволяє адаптувати світильник під висоту стелі. Цей світильник чудово виглядатиме в інтер'єрах в стилях модерн, арт-деко, гламур та техно. Він підходить для віталень, спалень та стильних комерційних приміщень, створюючи атмосферу розкоші та витонченості.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 |
| Діаметр корпусу | 80 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 70 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Серія | MJ294 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 13 286,20 ₴


