Блок аварійного живлення БАП DURAKIT

- Немає в наявності
- Код: 084-048-0024-010
1 049,16 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник аварійний вологозахищений LED "HENRY" 4.5WIP65
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 24 год |
| Час роботи від акумулятора | ≥ 40W- 2год./ ≥ 50W – 1год |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | 11.1V 4400mAh лИТИЕВИЙ |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 5W-60W |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 230 мм х 90 мм х 45мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Колір | білий, блакитний |
- Ціна: 1 049,16 ₴

