Светильник накладной BELİNDA-60 60W 6400K черний

- В наявності
- Код: 016-094-0060-020
849,24 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Светильник накладной BELİNDA-60 60W 6400K черний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 45 W |
| Робоча напруга | 160-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø350x55 mm |
| Світловий потік (лм) | 4900 lm |
| Термін експлуатації | 20,000 hrs |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400К |
- Ціна: 849,24 ₴


