Люстра у флористичних мотивах з декоративними квітками Ø 80 см

-15%
- В наявності
- Код: D9002-800
17 495 ₴
14 870,80 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна серія світлодіодних люстр у стилі флористики об'єднує латунний підвісний корпус та ніжні скляні квіткові композиції, де прозорі та матові квіти чудово доповнюють один одного. Ці люстри не лише забезпечують якісне освітлення, але й стають вишуканим декоративним елементом інтер'єру, надаючи йому унікального шарму. Серія пропонує кілька варіантів розмірів з діаметрами 60 см і 80 см, що дозволяє обрати оптимальний варіант для вашого простору. Регульована висота люстр дозволяє підібрати оптимальне освітлення для будь-якої кімнати. Світлодіоди, вбудовані по внутрішньому колу кожного корпусу, мають три режими освітлення: тепле, нейтральне та холодне світло, що створює затишну атмосферу. Світло м'яко розсіюється через кристали, надаючи квітковим елементам ніжного відблиску, що створює ефектну гру світла. Ці люстри є ідеальним вибором для вітальні, спальні або стильних комерційних приміщень, додаючи елегантність і витонченість в інтер'єр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 |
| Діаметр кільця | 80 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | D 9001 |
| Тип кріплення | Стельова основа |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 14 870,80 ₴





