Кільцева чорна люстра з 14 прозорими плафонами Ø 75 см

- В наявності
- Код: BM62/14 BK+CL
7 095 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова серія люстр, що поєднує елегантність сучасного дизайну з класичними нотками, додаючи інтер’єру вишуканості. Основний акцент – скляні плафони двох розмірів діаметром 10 та 12 см, розташовані навколо металевого кільця. У серії представлені варіанти із білим, чорним або латунним корпусом в поєднанні із білими або прозорими плафонами. Також люстри доступні у 3-х комплектаціях: 9 плафонів (12 см - 4 шт, 10 см - 5 шт), кільце 40 см, загальний діаметр 60 см 14 плафонів (12 см - 6 шт, 10 см - 8 шт), кільце 55 см, загальний діаметр 75 см 18 плафонів (12 см - 4 шт, 10 см - 14 шт), кільце 70 см, загальний діаметр 90 см Всі плафони мають цоколь G9, що забезпечує легку заміну ламп і вибір джерел світла. Висота люстри регулюється, що робить її універсальною для приміщень з різною висотою стелі. Ця серія люстр чудово підходить для різних типів інтер’єрів. Їх можна використовувати як у вітальні або спальні, так і в обідніх залах чи холах. Люстри ефектно виглядають як окремо, так і в поєднанні з іншими світильниками в одному приміщенні, надаючи йому завершеного та гармонійного вигляду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Форма | Кільце |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 75 |
| Діаметр корпусу | 75 |
| Діаметр кільця | 55 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 14 |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 14,5 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х2,5 см |
| Серія | BM 62 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 75 |
- Ціна: 7 095 ₴





