Чорний лінійний LED світильник у корпусі 120 см

- В наявності
- Код: H34L-1200 BK
5 855 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінійний LED світильник у чорному мінімалістичному корпусі з заокругленими кутами стане чудовим доповненням для сучасного інтер'єру, додаючи йому елегантності та стильного вигляду. Його простий та лаконічний дизайн легко впишеться у будь-яку обстановку, надаючи приміщенню сучасний вигляд. Світильник довжиною 120 см і висотою 7 см має підвісну частину завширшки лише 2 см, що робить його компактним і витонченим елементом освітлення. У нижній частині світильник оснащений силіконовим розсіювачем, під яким вбудовані світлодіоди потужністю 14 Вт з нейтральною температурою світла, що забезпечує м'яке, комфортне освітлення без зайвого дискомфорту. Висота світильника регулюється до 136 см, що дозволяє підібрати оптимальну висоту для освітлення потрібної зони. Цей світильник стане ідеальним рішенням для кухні, вітальні чи їдальні, особливо для підкреслення окремих зон — він виглядатиме особливо ефектно та функціонально над обіднім столом.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 7 |
| Довжина | 120 |
| Довжина корпусу | 120 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 136 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Потужність, Вт | 14 |
| Розмір монтажної планки | 39,5 см |
| Розмір стельової основи | 40х5,5х3,5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
| Ширина | 2 |
- Ціна: 5 855 ₴




